KURZ REFLEXNEJ MASÁŽE CHODIDIEL

Po dlhšej dobe, kedy nám nebolo umožnené osobne pracovať s klientom a po dobe online kurzov a vzdelávania na „diaľku„ som sa rozhodol opäť pustiť klasický kurz s osobným stretnutím a priamym kontaktom.

Nič nenahradí praktickú výuku, zvlášť čo sa týka masáži. Môžeš sto krát vidieť, ale prežitok dotyku, priameho kontaktu a usmernenie pod vedením skúseného lektora je mnohonásobne efektívnejší.

Pre koho je tento kurz určený?
Kurz je vhodný pre každého, kto sa chce naučiť pomáhať sebe alebo svojmu okoliu riešiť svoje zdravotné problémy, alebo im predchádzať prírodným spôsobom. Vhodný pre masérov, terapeutov, opatrovateľov...

Čo sa na kurze naučíš?
Po absolvovaní tohto kurzu budeš vedieť v plnej miere a rozsahu vykonať reflexnú masáž chodidiel, diagnostiku a zostavy k riešeniu rôznych diagnóz a zdravotných problémov.

Výnimočnosť mojich kurzov
Kurzy vediem pre malé skupinky 2- 6 osôb s individuálnym prístupom v príjemnom zrenovovanom priestore. Čas na výuku prispôsobujem individuálnym potrebám účastníkov.

Cena kurzu: 150 EUR Kurz je plne zálohovaný a vašu prihlášku akceptujem až po uhradení kurzovného. V cene kurzu je zahrnuté, kurzovné, skriptá, obed a malé občerstvenie.
Dĺžka kurzu je cca 22 hodín. Po ukončení kurzu získate certifikát o úspešnom absolvovaní. Kurz nie je akreditovaný. Termíny kurzov zvyčajne prispôsobujem podľa požiadaviek záujemcov, ale snažím sa dodržiavať časový harmonogram kurzu: Piatok od 16 – 20 hod. Sobota od 10 – 18 hod. (krátke prestávky a čas na obed) Nedeľa od 10 – 14 hod

Miesto konania a kontakt: Samuel - Relaxácia tela a duše Košická 42, 821 08 Bratislava - Ružinov
Prihlášky a kontakt: Vladimír Országh +421 0905 167 869 /SMS, watshap, mesenger